Szczegóły oferty

Otwock, ul. 3 Maja

Otwock, ul. 3 Maja

Mieszkanie - sprzedaż 400 000 PLN 6 153,85PLN/m2
65 m2  Pokoje: 4 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji na jednym z ostatnich pięter budynku sławnego projektanta. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Każdy sypialnia posiada swój własny balkon i łazienkę. W głównej sypialni dodatkowo znajduje się garderoba. Z salonu można wyjść na ponad 40 metrowy taras, na którym znajdują się strefa relaksu oraz teren zielony z trawą i dekoracyjnymi drzewkami owocowymi. Osiedle jest strzeżone a najbliższa zabudowa znajduje się w odległości około 100 metrów. Do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowo każdy z mieszkańców może korzystać z 60 miejsc przewidzianych dla gości.Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw z małpim gajem, stołem do ping ponga, szachami, a także siłownia plenerowa. Mieszkańcy mogą też korzystać z dobrze wyposażonej przestrzeni rekreacyjnej wewnątrz budynku, w której znajduje się 30 metrowy basen z 4 torami, jacuzzi oraz sauna. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się sklep spożywczy i apteka. Dobrą komunikację z centrum miasta zapewnia autobus i linia kolejowa.
Lokalizacja oferty

Jan Kowalski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).